Aplikacja Beatbox Kids

Aplikacja Beatbox Kids

Mobilna aplikacja beatboxowa „Beatbox Kids” przeznaczona jest na smartfony i tablety i będzie dostępna za darmo na platformy iOS oraz Android. Program składa się z trzech podstawowych funkcji, które zapewnią dzieciom i rodzicom godziny kreatywnej zabawy głosem.

Aplikacja Beatbox Kids zawiera elementy płatne za pomocą mikropłatności, jednak nie są one niezbędne do korzystania z wszystkich funkcji programu. Miło by nam jednak było otrzymać tego typu wsparcie, jeśli aplikacja Wam się spodobała.

Aktualizacja: Aplikacja Beatbox Kids w tej chwili jest nieaktywna w Apple Store oraz nie jest kompatybilna z najnowszymi systemami smartfonów. Aplikacja powróci jak tylko znajdziemy pieniądze na jej rozwój. W firmie, z którą w tej chwili współpracujemy, nawet aktualizacja aplikacji do najnowszej wersji systemu operacyjnego to koszt ok. 3500-5000 zł. Nie zarobiliśmy ani złotówki na tej aplikacji i w tej chwili nie mamy funduszy, aby ją rozwijać. Jeśli jesteś developerem, który chce pomóc – napisz do nas!

Video lekcje beatbox

Lekcje video

W aplikacji będzie można obejrzeć 8 darmowych lekcji beatbox. Filmy podstawowe mają łącznie ok. 20 minut długości i do ich oglądanie jest potrzebne połączenie internetowe. Z czasem będziemy wprowadzać dodatkowo filmy płatne.

Looper beatbox

Looper

W aplikacji będzie można nagrywać własny głos i zapętlać go, tworząc powtarzający się rytm. Jednocześnie będzie można nagrać do trzech ścieżek wokalu i niezależnie je włączać i wyłączać.

Siatka bitów

Siatka bitów

W aplikacji będzie można układać bity beatboxowe na rytmicznej siatce i odtwarzać je w wybranym tempie. Podstawowe 6 dźwięków będzie dostępne za darmo, a kolejne będzie można dokupić za pomocą mikropłatności.

Pobierz aplikację Beatbox Kids

W tej chwili aplikacja Beatbox Kids jest dostępna na systemy Android oraz iOS.

Pobierz na Androida
Pobierz na iOS